#NázevČasKategorieČlenovéStav
1 Partaci 1. 6. 2020
18:54:24
MSV

♂ Tomáš Zdráhal

♂ František Albert

Přihláška přijata
2 OB Chrast (#botasseblizi) 1. 6. 2020
19:28:15
MO

♂ Jan Krejsa

♂ Martin Krejsa

Přihláška přijata
3 Košířské šlapky 1. 6. 2020
19:59:21
XV

♂ Libor Pavlík

♀ Klára Pavlíková

Přihláška přijata
4 Uran světovému míru 1. 6. 2020
20:15:43
MO

♂ Přemysl Žižka

♂ Jiří Pešta

♂ Ladislav Mareš

Přihláška přijata
5 Kavky 1. 6. 2020
20:17:47
XSV

♀ Dana Kavkova

♂ Jiri Kavka

Přihláška přijata
6 Loko Boys 1. 6. 2020
20:21:26
MSV

♂ Vláďa Mezník

♂ Jan Marek

Přihláška přijata
7 chromajzl & vožungr 1. 6. 2020
20:36:14
MO

♂ Michal Škroch

♂ Vojtěch Šrejber

Přihláška přijata
8 WITaj 1. 6. 2020
20:47:29
MSV

♂ Zbyněk Krejčík

♂ Antonín Kusbach

Přihláška přijata
9 Hyeny 1. 6. 2020
21:24:37
XO

♂ Jan Fátor

♀ Anežka Pokorná

Přihláška přijata
10 Waldíci 1. 6. 2020
21:30:57
XO6

♂ Martin Waldhauser

♀ Irena Waldhauserová

Přihláška přijata
11 TOTEM 1. 6. 2020
21:41:33
XO6

♀ Tereza Hercigová

♂ Tomáš Hercig

Přihláška přijata
12 Žampíci 1. 6. 2020
21:55:07
WY

♀ Alžběta Veverková

♀ Alena Krausová

Přihláška přijata
13 Děti bažiny 1. 6. 2020
22:05:08
WO

♀ Anna Korobko

♀ Katerina Zanozina

Přihláška přijata
14 Myslivecká dvojka 1. 6. 2020
22:34:44
XV

♂ Tomáš Myslivec

♀ Lenka Myslivcová

Přihláška přijata
15 To se mi líbí 1. 6. 2020
22:39:43
XO12

♂ František Bartoš

♀ Štěpánka Šimoníčková

Přihláška přijata
16 Kolmo na vrstevnice! 2. 6. 2020
07:15:56
MO

♂ Vladimír Hamáček

♂ Milan Kynzl

Přihláška přijata
17 Plavoj 2. 6. 2020
08:15:57
MO

♂ Petr Vojtík

♂ Jaroslav Plachý

Přihláška přijata
19 Hanka & Jirka 2. 6. 2020
20:49:10
XV

♂ Jirka Hájek

♀ Hanka Straube

Přihláška registrována
20 Lochnesky 2. 6. 2020
21:56:45
XO12

♂ Tomáš Honzák

♀ Jana Honzáková

Přihláška přijata
21 Lochnesky a Sýček jdou na výletíček 2. 6. 2020
22:05:42
XO6

♀ Lenka Honzáková

♂ Vilém Plaček

♀ Nelka Honzáková

Přihláška přijata
23 PeakMachine 2. 6. 2020
23:01:45
MO12

♂ Tomáš Bartaloš

♂ Matěj Plch

Přihláška přijata
24 DonQuijote 3. 6. 2020
12:36:07
MO12

♂ Jan Czagan

♂ Tomáš Číhař

Přihláška přijata
25 Chlebový bonbónky 3. 6. 2020
21:03:20
XO

♂ Daniel Šafka

♀ Sofie Šafková

Přihláška přijata
26 Geronti & Freekulki 3. 6. 2020
21:09:53
XO6

♂ Martin Morávek

♀ Zuzana Morávková

Přihláška přijata
27 Až z Aše 3. 6. 2020
21:16:48
MV

♂ Jindřich Kovář

♂ Karel Pilař

Přihláška přijata
28 První oddíl 4. 6. 2020
10:05:42
XO

♂ Milan Důrek

♀ Pavla Myslivcová

Přihláška přijata
29 Není kam spěchat 4. 6. 2020
12:25:30
WO

♀ Lenka Stolinová

♀ Kamila Trojtlová

Přihláška přijata
30 Počkej si! 4. 6. 2020
12:59:53
WO6

♀ Dana Vokušová

♀ Tereza Vokušová

♀ Veronika Vokušová

Přihláška přijata
31 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 4. 6. 2020
15:47:34
MV

♂ Hynek Urban

♂ Martin Šebánek

Přihláška přijata
32 kangdjoktjo 4. 6. 2020
16:42:29
WSV

♀ Věra Hájková

♀ Zuzana Setínková

Přihláška přijata
33 Krokouši 5. 6. 2020
10:13:19
XO6

♀ Daniela Illnerová

♂ Jakub Illner

Přihláška přijata
34 Daniel Kratochvíl 7. 6. 2020
11:35:19
MO12

♂ Daniel Kratochvíl

♂ sám -

Přihláška přijata
35 Běhal v dešti 7. 6. 2020
13:35:01
MV

♂ Martin Grűnwald

♂ Stanislav Široký

Přihláška přijata
36 Horská lokomotiva z Pragofky 7. 6. 2020
20:59:53
XO6

♀ Pavla Vildmonová

♀ Petra Škáchová

♂ Luboš Prošek

Přihláška přijata
37 Robert&Jana 7. 6. 2020
23:09:47
XO

♀ Jana Monro

♂ Robert Monro

Přihláška přijata
38 Kristova léta a fotbalista 8. 6. 2020
19:43:51
XO

♀ Jana Balcarová

♂ Václav Svoboda

Přihláška přijata
39 SK Okoun 9. 6. 2020
07:41:44
XO12

♂ Otto Riessler

♀ Eliška Riesslerová

Přihláška přijata
40 Skipiovi 9. 6. 2020
15:54:25
XO12

♂ Tomáš Švihla

♀ Katka Švihlová

Přihláška přijata
41 Historici 10. 6. 2020
08:49:54
XSV

♂ Michal Klapka

♀ Milada Klapková

Přihláška přijata
42 Podruhé a naposledy 10. 6. 2020
10:25:23
MV

♂ Martin Smolka

♂ Antonín Marek

Přihláška přijata
43 SOOBí KRK 10. 6. 2020
22:43:15
XO12

♀ Pavla Jirásková

♂ Lubomír Pavlíček

Přihláška přijata
44 EPO/HSK Benecko 10. 6. 2020
22:52:46
XO

♀ Jana Ryantová

♂ Matěj Kubina

Přihláška přijata
45 Radovan a Ondřej 11. 6. 2020
09:19:51
MO

♂ Radovan Čech

♂ Ondřej Skripnik

Přihláška přijata
46 Žádná křeč 11. 6. 2020
12:38:46
MO12

♂ Marek Kůstka

♂ Martin Sadílek

Přihláška přijata
47 Captain&FO 11. 6. 2020
13:22:51
XO6

♀ Eva Plchová

♂ Petr Smejkal

Přihláška přijata
48 Běhny z Hané 11. 6. 2020
17:02:57
WO6

♀ Ema Marková

♀ Eva Marková

Přihláška přijata
49 Běhej Poděbrady 1 11. 6. 2020
19:40:36
XO6

♀ Iva Nedomová

♂ Mojmír Pavlík

♂ Jan Přibáň

♂ Jiří Švec

Přihláška přijata
50 Běžíme v rouškách 11. 6. 2020
20:21:23
XO6

♂ Martin Satorie

♀ Kateřina Satoriová

Přihláška přijata
51 Pan Kotrč 11. 6. 2020
20:54:50
MO12

♂ Vít Hulec

♂ Jan Hulec

Přihláška přijata
52 Elbow Team 12. 6. 2020
01:06:09
MO6

♂ Zbyněk Žebrák

♂ Martin Hanousek

Přihláška přijata
53 Krizáci 12. 6. 2020
13:15:37
XO

♀ Veronika Bohuňková

♂ Jiří Petřivalský

Přihláška přijata
54 Seznámili jsme se jednoho slunečného dne léta páně 2018. 12. 6. 2020
23:19:50
XO

♀ Monika Doležalová

♂ Tomáš Brabec

Přihláška přijata
55 Jeleni 12. 6. 2020
23:55:38
MO

♂ Jaromír Jelínek

♂ Jaromír Jelínek

Přihláška přijata
56 Bludičky 12. 6. 2020
23:59:29
WO

♀ Hana Jelínková

♀ Michaela Jelínková

Přihláška přijata
57 a spol. 13. 6. 2020
13:09:08
WO

♀ Markéta Procházková

♀ Jana Lučanská

Přihláška přijata
58 taky podruhé... 13. 6. 2020
20:44:32
XO

♀ Bara Václavková

♂ Tomáš Václavek

Přihláška přijata
59 MaPa 13. 6. 2020
20:44:56
WO6

♀ Marta Dlouhá

♀ Pavla Svítilová

♀ Pavla Přívozníková

Přihláška přijata
60 Berounka team 13. 6. 2020
22:30:27
XO12

♂ Ondřej Vohradský

♀ Eliška Vohradská

♂ Tomáš Brůha

Přihláška přijata
61 #jshajja13 a Klárka se vdává 14. 6. 2020
09:32:43
WO6

♀ Markéta Mulíčková

♀ Emma Bednaříková

♀ Karolína Hovořáková

Přihláška přijata
62 Wet Mountain & Co. 14. 6. 2020
09:46:59
XO6

♀ Eva Mulíčková

♂ Ondřej Mulíček

Přihláška přijata
63 Stíhačky - dorost I 14. 6. 2020
12:43:40
WO6

♀ Mirka Lindová

♀ Verča Lindová

Přihláška přijata
64 Šternberské hvězdy 14. 6. 2020
13:11:34
WO6

♀ Eva Lubrichová

♀ Veronika Lubrichová

♀ Kristýna Skyvová

Přihláška přijata
65 Sparťani 14. 6. 2020
13:49:09
MO6

♂ Pavel Dubec

♂ Jan Boudný

Přihláška přijata
66 Zchvojna 14. 6. 2020
15:53:20
XO6

♀ Linda Horčičková

♂ Petr Horčička

Přihláška přijata
67 Stíhačky - dorost II 14. 6. 2020
19:51:54
WO6

♀ Barbora Seidlová

♀ Magdalena Seidlová

Přihláška přijata
68 Za bukem 14. 6. 2020
20:24:29
XO6

♀ Berenika Kučerová

♂ Štěpán Hřivna

Přihláška přijata
69 Sokolíci 14. 6. 2020
20:54:50
MO12

♂ Vojtěch Florián

♂ Tomáš Šnyrch

♂ Vojtěch Kužela

Přihláška přijata
70 TAP 14. 6. 2020
20:55:46
XO

♂ Vítězslav Zajíc

♀ Kateřina Zajícová

Přihláška přijata
71 LTS 14. 6. 2020
22:33:12
XO12

♂ Tomáš Sieger

♀ Lucie Siegerová

Přihláška přijata
73 Lolek & Bolek 15. 6. 2020
19:30:47
MO

♂ Friedmar Richter

♂ Wieland Kundisch

Přihláška přijata
74 Menší a větší 15. 6. 2020
22:31:46
MO

♂ Václav Král

♂ Jan Kotyk

Přihláška přijata
75 Ztracené existence 16. 6. 2020
16:51:45
MO6

♂ Jindřich Švorc

♂ Tomáš Klogner

Přihláška přijata
76 Braníci 17. 6. 2020
22:36:30
XO6

♀ Libuše Srbová

♂ Martin Srb

Přihláška přijata

Statistiky

Celkový počet týmů: 73